images

Камери відеоспостереження

Камери відеонагляду користуються все більшим попитом в торгових точках, приватних приміщеннях, офісах. Системи відеоспостереження дозволяють в реальному часі запобігати загрозі вашому бізнесу, а також віддалено моніторити те, що відбувається на об'єкті. Основне завдання камер спостереження в магазині - запобігти розкраданню товару і грошових коштів. Система повинна охоплювати торговий зал, складські приміщення і касову зону. Установка систем на сьогоднішній день доступна кожному. Подбайте про власну безпеку, встановивши цілодобовий нагляд. Наші фахівці підберуть необхідне обладнання по вашим потребам і здійснять його монтаж. З попереднім проектуванням місць розміщення камер, прокладкою комунікацій, навчанням співробітників правильному користуванню.


Основні переваги компанії It-Mason:

 • - якісні та оперативні роботи на об'єкті;
 • - широкий асортимент сертифікованого відеообладнання;
 • - гарантійне і післягарантійне обслуговування;
 • - грамотні консультації з питань вибору та експлуатації відеокамер;
 • - доступна, чесна ціна;
 • - широка географія – встановлюємо системи відеонагляду в любій місцевості;
 • - оперативність – монтаж обладнання в найкоротший термін.

Надаємо послуги по монтажу та підтримці відеонагляду в Івано - Франківську, Ворохті, Буковелі, Яремче, Ясінні, Верховині, Поляниці, Микуличині.

images

Системи контролю доступу

На протязі багатьох років ми забезпечуємо контроль доступу по всій Україні. Встановлюємо різні системи контролю і управління доступом різнопланових типів і призначень. Система на основі контролерів логічної обробки подій управляє доступом в офіси, на парковку, роботою ліфтів, системою відеоспостереження і пожежною сигналізацією. Автоматизовані технології не пропустять несанкціоноване перетинання периметра або задимлення в одній з віддалених зон. Устаткування та комплектуючі інтегруються в вашу систему контролю доступу, забезпечуючи підвищений рівень комплексної безпеки.

Переваги систем контролю доступу в приміщеннях:

 • - автономна робота - система продовжує функціонувати навіть в жорстких умовах;
 • - автоматизація - налаштування системи дозволяють задавати параметри, на основі яких вона автоматично спрацює у разі виявлення загрози;
 • - комплексний підхід - система дозволяє моніторити будь-яку зону об'єкта з однієї точки;
 • - гнучка інтеграція - устаткування легко вбудовується в рішення інших брендів і дозволяє підвищити рівень безпеки, не змінюючи існуюче обладнання;
 • - технологічність – з легкою фіксацією, хто і коли перебував на території;
 • - легке налаштування системи під окремих користувачів - з розширенням чи обмеженням доступу до того чи іншого приміщення.
images

Охоронна сигналізація

Компанія Safelogic – визнаний лідер в галузі внутрішньої безпеки. Наша охоронна система нового покоління захищає від крадіжок і запобігає побутові аварії (пожежа, витік води або газу), робить ваше життя безпечним і комфортним, а будинок розумним. Пропонуємо оптимальні рішення для жилих, офісних, торгових приміщень, бізнесу. Здійснюємо обслуговування систем, що припускає перевірку працездатності датчиків, блоків управління і інших пристроїв, монтаж додаткових елементів, заміну і підключення допоміжних сенсорів. Роботи виконуються разово (якщо потрібно модернізація системи та усунення несправностей) і в плановому порядку (відповідно до договору). Система безпеки налаштовується на різні повідомлення. Клієнт може встановлювати датчик руху, затоплення, задимлення – з негайним повідомленням на смартфон.
Якщо сигнал викликаний позаштатними ситуаціями, блок управління передасть відповідні дані на пульт охорони або мобільний пристрій власника. Звертаючись до нас з питань установки охоронної сигналізації, з вами спілкуватимуться грамотні технічні фахівці, які пройшли рівні кваліфікації від інсталятора до проект-менеджера, тому технічне рішення по вашій задачі може бути готове навіть в процесі телефонної розмови. Охоронне обладнання, яке ми пропонуємо і встановлюємо, багаторазово протестоване на об'єктах. Не створює проблем в експлуатації ні нам, ні нашим клієнтам, які це відчувають надалі і не витрачаються на ремонт або заміну неякісної техніки вже через рік.